Sunne Wall mount 37-70-EF 37-70 " Fixed Maximum weight (capacity) 40 kg Black
- TootjadSunne
- Mudel: 37-70-EF
- Saadavus: 3
-
32€
Sunne Wall mount 37-70-EF 37-70 " Fixed Maximum weight (capacity) 40 kg Black
| All | |
| Brutokaal | 1.7 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Fixed |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 685 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 25 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 70 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 40 kg |
| Materjal | Steel |
| Netokaal | 1.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 25 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 196 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Screen size compatibility | 37-70 " |
| Taara kaal (kg) | 0.27 kg |
| Toote nimetus | 37-70-EF |
| Toote värv | Black |
| Ühendusvõime | 40 kg/cm |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm |
| Volume (m3) | 0.00441825 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: sunne wall mount 37-70-ef 37-70 fixed maximum weight capacity 40 kg black, 37-70-ef, sunne, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused



